YUMO STP5-24-ROG 50mm Buzzer 24VDC 3layer LED Signal Tower Flashing Warning Light
Specifications:
1) Ambient temperature: -25~70Centigrade
2) Rated insulation voltage: UI=500V
3) Pollution class: III
4) Degree of protection: IP65/IP66
5) Altitude above sea level: <2, 000m
6) Meets IEC60947-5-1, EN60947-5-1
online service
Name: WARNING TOWER,WARNING LIGHT, WARNING LAMP
Specifications:
3) Pollution class: III
Tower light picture
YUMO STP5-12-GR-H 50mm Buzzer 12VDC 2layer LED Signal Tower Flashing Warning Light
High brightness LED type
Enhancing visibility by employms the special Light diffusion globe
LED Light source with a high degree of Wusi long Life bulbs
using various types of brackets with practicality and brilliant appearance
YUMO 24V DC 3layer LED Signal Tower Flashing Warning Light with Buzzer